הספר "בעקבות הלב"

״אני בוחרת להתחיל את הספר שלי מהסוף.

אחרי שנתיים של כתיבה דו שבועית, קמתי יום בהיר עם התחושה המאוד נחרצת שאני מסוגלת.

תגובה של עוקב לפוסט שלי: "תכתבי כבר ספר" חיזקה בי את האמונה שאני בשלה לתהליך. אמנם זו לא היתה הפעם הראשונה שמישהו האמין ביכולת הכתיבה שלי, אבל כמו תמיד… עד שזה לא הבשיל בתוכי זה לא באמת יכול היה לקרום עור וגידים.

אודות הספר

הספר "בעקבות הלב" נע מתחושות עצב, כאב וייאוש אל עבר אהבה פורצת גבולות, תקווה ואושר צרוף.

תחושות עצב וריק היו אלו שגרמו ללאור לצאת למסע חיפוש. היה זה מסע אל הלא נודע, שבמהלכו נחשפו בפניה כאב גדול ופחד מודחק. תוך כדי התמודדות עם תלאות נפשיות קשות, הצליחה לאור להשתחרר מדפוסים וקיבעונות, ולגלות בתוכה עוצמה ואהבה אינסופיות. המסע היה ארוך ואינטנסיבי, אך בסופו אלומת אור ותקווה שהביאה לגילוי ולמימוש ייעודה.

 

הספר שוזר באלגנטיות, בהומור ובשנינות מהפנטת תובנות מעצימות, ומאפשר לקורא תחושות התרוממות. הקורא יתחבר להבנת חשיבות ההכרה באמיתות של הלב, דרך מסע חזרה הביתה, לתוך עצמו – שם נמצאות כל התשובות.

ממליצים

דה מרקר 5.8.20

״בשביל לראות את הקשת, צריך לראות את כל הצבעים. בשביל לחוות את האושר, צריך לחוות את כל הרגשות״
לאור פז-נוי רוזן
״אל תפחדו להביא את הגוון ואת הצבע שלכם לעולם גם אם הוא שונה מכולם״
לאור פז-נוי רוזן
״תזכרו שדברים גדולים מתחילים תמיד מבפנים״
לאור פז-נוי רוזן
הקודם
הבא

אודות לאור פז-נוי רוזן

לאור פז-נוירוזן היא אישה עצמאית, אמא, מטפלת, מרצה ובת זוג. היא מחוברת לאמונה שבתוכה, לנקודת מהות פנימית, ומטפלת בעצמה ובאחרים מתוך אהבה, משמעות ותחושה של שליחות. ארגז הכלים של לאור גדוש, וטומן בחובו את שיטות "המסע", "אקטיבציה", "שטיפה אנרגטית" ועוד, ובעיקר – הרבה מאוד אהבה ואמונה ביכולת של כל אחד מאתנו לרפא את עצמו ולהתחבר למהות האמיתית שלו, שהיא רחבה, שלמה, רבת עוצמה ומלאה האהבה.

השקת הספר "בעקבות הלב"

הרצאה קצרה אודות הספר בעקבות הלב בערב ההשקה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.