כל מסע נוסף שאני עוברת בשיטת המסע של ברנדון בייס ביחד עם מטופל או לבד, מרתק אותי כל פעם מחדש כאילו זה היה המסע הראשון, כל פעם משהו חדש, שניתן ללמוד ממנו עוד ועוד…

חיים לאור המסע.

לאור המסע הפרטי שלי ... 

 נעים מאוד,

המסע הפרטי שלי הוא כמו המסע שלך ושל רבים אחרים, יש בו אלמנטים אישיים, אך הוא בנוי באותה שיטה של בניין חיים שגרם לי יום אחד להתעורר ולהרגיש שלא עוד, כמוני/כמוך – יבוא היום שמה שהיה לא יוכל עוד להמשיך, ואני מאחלת לך שהיום יבוא מתוך רצון ולא מצורך.

רקע

את מרוץ חיי התחלתי בלימודי עיצוב (4 שנים).
עסקתי בעיצוב מוזיאונים ובמקביל התחלתי לחקור את הלא-נודע באמצעות לימוד "קורס בניסים".
טסתי לניו-יורק, הגדולה, כחלק מתהליך חיפוש והמשך לימודים.
התחלתי להתעניין ב"פנג שוואי" (שלאחר מכן הוסמכתי להיות יועצת פנג שוואי), למדתי שיאצו, ומצאתי את עצמי תוך כדי לימוד וחיפוש  נוגעת בנדבך שונה של  הגוף/הנפש, לעבור ולהכיר טוב יותר את גופי:  חזרתי  לרקוד.
ולאחר שנה בעיר הגדולה חזרתי לארץ.

בארץ עיצבתי תפאורות לתוכניות טלוויזיה וקולנוע, נגעתי בעולם הזוהר והכוכבים בתוכניות כמו "קחי אותי שרון", "ארץ נהדרת" ועוד'… החיים נראו מבטיחים… תוך כדי עיסוק ומרוץ אינסופי , התחלתי גם לגעת בצדדים האחרים של  העיצוב – למדתי ועיצבתי לפי תורת הפאנג-שוואי, התעניינתי בקשר בין העולם העיצובי לאנרגיות, תחושות וההשפעות שלו על הסביבה ועל החיים שבו.

ואז החל מסע התעוררות.

זה החל בתחושה כללית שמשהו חסר,  והמשיך בהרגשה פיזית לא נוחה ובפצעים בעיניים שכמו אמרו לי תתעוררי ותתחילי לראות.
אז בדרך מקרה, (מכוונת וידועה מראש) – הגיע לידיי הספר "המסע", של ברנדון בייס…
קראתי את הספר תוך מספר שעות. מאותו רגע הרגשתי שיש כאן תיאור דרך למסלול החיפוש  אחר התשובות האישיות שלי, וכך בפשטות, החל  המסע של חיי.

ואז החל מסע התעוררות.

התחלתי  בסדנת המסע, המשכתי למסלול המטפלים, שכלל סדנאות מגוונות: סדנת "הגשמת שפע", סדנה "תקשורת מרפאה" "סדנת "שחרור הפוטנציאל הזוהר אצל ילדים",   סדנת "no ego" וסדנה של "שבוע מטפלים".

במקביל לסדנאות התחלתי במסע פרטי אישי בליווי של מטפל מוסמך בפגישות של פעם בשבועיים. תוך זמן קצר התחלתי לנשום אחרת, במהלך התהליך נגעתי בהמון רגשות שהיו כלואים בתוכי ושכל כך פחדתי מלהרגיש אותם, נפתחתי לעצב עמוק שהיה חלק מתהליך קילוף המחסומים עצב עמוק שעד אז לא נגעתי בו ולא התמודדתי עימו במישרין.ככל שאפשרתי לעצמי להיפתח  ולשקוע לתוך כל התחושות העמוקות והכואבות שבי, הצלחתי להסיר עוד ועוד קליפות מההגנות הרבות שבניתי על נשמתי….

הרגשתי יותר ויותר את נשימותיי, מהמקום שהסכמתי "ליפול" ולחוות – משם הגיעה השלווה לחיי, השקט העצמה והחיבור העמוק פנימה.

לראשונה התבהר לי  שאת כל חיי ריכזתי במירוץ ובמנוסה, לא נחתי ולו לרגע מהפחד להרגיש את כל עוצמת הרגשות שהיו כלואים בתוכי.

במהלך שנה זאת, בה עברתי את כל הסדנאות והרבה מאוד מסעות, לראשונה בחיי הסכמתי באמת, לחוות את כל מגוון הרגשות, לתת להם מקום, להיפתח, וכן – מהרגע שהרגשתי שלווה – לא יכולתי לחזור לאחור: עזבתי את העבודה בטלוויזיה שהייתה נכונה ומדויקת לי באותה התקופה. והתמסרתי לעבר הטיפול .

בהמשך נסעתי פעמיים להודו .פעם אחת לשלושה שבועות, עם כותבת ספר "המסע", ברנדון בייס, ומטפלים מכל העולם ופעם נוספת לסדנת "no ego advanced" גם כן עם ברנדון בייס והמשכתי לעבור עוד ועוד תהליכים עמוקים ועוצמתיים שאפשרו את השינוי הגדול של חיי.כמו כן אני ממשיכה כל הזמן ללמוד ולהתפתח,למדתי קורס חלומות, טארוט' אופונופונו,קורס בתיקשור, למדתי ב"Mistery school" קורסים שונים וכמו כן שיטת הטיפול העצמתית "life activation" וכמו כן למדתי "שטיפה אנרגטית" אצל ד"ר נאדר בוטו.

מה השתנה ביום יום לאור המסע:

השינוי שעברתי חולל אצלי שינוי במערכות היחסים שלי עם עצמי, עם הסביבה, עם הילדים שלי ובזוגיות.
השינוי שחוויתי נגע ברבדים עמוקים ורחבים, באופן שהיום, כשאני שומעת מוזיקה, הכול מתפרק לי לחלקיקים, אני שומעת את החליל, את התוף, האורגן. כל כלי שנמצא ומרכיב את היצירה המופלאה הזו, אני חווה ומודעת ליופי ולהרמוניה שביצירה. אני נוכחת בחיים, ברגע.

במוזיקה, כמו בחיים – רמה שלמה של רגישות נפתחה, אני רואה את החיים  כיצירה שלמה, מדהימה על כל רבדיה, החושים התחדדו והחיבור לעצומה, לשלווה ולשקט התעצמו.  אני ממשיכה כל העת לעבור מסעות,ולהעביר מסעות, מכל מסע אני מתעצמת עוד ועוד. הכלי הזה הוא כלי לחיים.

המסע איננו נגמר… הוא רק חולש יותר ויותר לעומק ולחופש, לבחירה לחיות מהחופש, מהאהבה ומהעצמה בכל רגע נתון. מאחלת לך, שבכל מסע שתבחר/י, עם כל מורה דרך שתיקח/י – תחווה/י את ההרגשה הזו, האישית, העצמתית שהיא רק שלך.

אני כאן כמטפלת, כמלווה, כמי שעברה תהליך דומה, אבל כ"כ שונה.

כל אחד והמסע הפרטי שלו, שיהיה המון בהצלחה. אתה מוזמן לצור איתי קשר,​