בסביבה תומכת, מאפשרת ובטוחה –
נבנה יחד את תוכנית המסע הפרטי שלך לעצמך.

המסע לאור

תהליך המסע לאור הפרטי שלך לפי שיטת המסע / ספר המסע בהנחיית לאור פז-נוי רוזן נקודות וצמתים:

מהרגע שפגשת את עצמך (שוב) אינך רוצה יותר לשכוח אותו מאחור, כפי שנהגת עד כה בתת מודע. כאן יתחיל תהליך הריפוי האמיתי!  תהליך הפגישה העצמית הזה, הנראה כ"כ טבעי וברור מאליו הוא תהליך פשוט, מהרגע שיודעים את הדרך, ומפנים את החסמים הרגשיים והפיזיים המסתירים את הדרך הידועה.

א. מפת המסע לאור האישית שלך:

כל אחד מאיתנו מכיר בתת מודע את הדרך לעצמו, רק שהמודע אינו מאפשר,  – שקט והקשבה. לו רק היינו מצליחים לייצר לעצמנו כמה דקות של שקט, של הקשבה לעצמנו – של הרגשה אמיתית, היינו מוצאים את הדרך לבד. (המשמעות של ה"שקט" הינו השקט מה- Mind, אותו איבר בלתי ניתן לתרגום באופן מדויק לעברית:  שכל, תודעה, רצון/אגו, הבנה שכלית שלא מפסיקה לדבר ולדבר. להציע הצעות, לשפוט ולבקר כל דבר, בעיקר את עצמנו – כל שנייה בחיינו – יש לו ל- mind (מתוך כוונות טובות להגן על עצמנו – מה לומר, מה לבקר ואת מי לשפוט).

שיטות מדיטציה רבות, מנסות להביא את האדם לאותם שניות של אקסטאזה אישית בלתי ניתנת לתיאור במילים של אותם שניות של שקט מופתי בו ה- mind נמצא בהדממה. (דממה שמאפשרת לנו להרגיש את אותה נשמה חבויה, קטנה ומפוחדת, עזובה ונטושה. הנמצאת בתוכנו).

ב. המסע לאור – הדרך לנשמה הפרטית שלך:

תהליך התקשורת לנשמה הפרטית, אישית הוא תהליך של הקשבה שלא באמצעות השכל (אלא באמצעות הרגש) תהליך של תקשור פיזי פנימי אל עבר עצמנו. כמה שניות מבורכות בהם נחזור ונחבק את אותה נשמה בודדה, מקור החיים שלנו, שעזבנו ושכחנו בחיי היום יום. נאהב אותה לרגע ונאמר לה ולעצמנו – "הכל בסדר", "חזרתי", "אני כאן", "בשליטה", "אנחנו יחד". זה שלב עוצמתי, מעצים,  בסיסי והכרחי לבניה מחדש של עצמנו בתהליך המסע המופלא אל עבר הנשמה, ומשם חזרה, חזרה לחיי היום יום, יחד עם הנשמה.

ג. זיהוי המחסומים בדרך אל… המסע לאור

המחסום המרכזי המנהל אותנו ביום יום הוא הגדול ביותר,ה- mind ומסביבו: אוסף של התנהגויות שסיגלנו לעצמנו, הגנות, כיסויים, מסיכות ומחשבות שחשבנו, שחלקם צרובות בהוויתנו ומגבילות אותנו (קרי מחשבות ואמונות מגבילות) וחלקם פשוט אמונות שאימצנו לעצמנו שחלק מהדברים פשוט לא ניתנים לביצוע, מפחידים מידי, כואבים מידי ואף בלתי אפשריים.

האמונות המגבילות, המבעיתות וההתנהגות היום-יומית שמנהלת אותנו הם, הם המחסומים על פני השטח אותם נדרש להסיר.

ד. מציאת האהבה שלך לעצמך

מה זאת אהבה?? משוררים, נביאים, אנשי רוח ושכל שאלו אינספור ואין ,לאיש אין תשובה! אהבה הינה תחושה אישית.,ההיפך הגמור מהפחד האישי של כל אחד ואחת. הסרת הפחדים (אותם המחסומים שבדרך) מביאה אותנו למצב של אהבה עצמית וביטחון עצמי המאפשר לנו להקשיב/להרגיש לראשונה את מהות נשמתנו וחיינו, לקבל תשובה ולהרגיש – מה בעצם את/ה רוצה?
זה השלב הבא במסע הפרטי שלך.

ה. הסרת המחסומים האישיים:

הטכניקות בשיטת המסע מאפשרות לכל אחד, עם הכוונה נכונה,  לשחרר בהדרגה את המחסומים, הקשיים והחסמים בדרך אל עצמו. תוך כדי שימוש בטכניקות שונות שלקוחות מעולם הדמיון המודרך, NLP, מדיטציה, ותוך הכרה של המטפל המוסמך המכיר את המחסומים המשותפים לנו כבני אדם. הדרך לאיתור המחסומים שונה אצל כל אחד ואחת ומורכבת מסיפור חיים אישי שהצטבר ובנה את המחסומים הרבים. שיטת המסע מאפשרת לכל אדם להכיר את סיפור חייו, להכיר את המחסומים שהניח בדרך כדי להגן על עצמו מחזרה על אירועי עבר כואבים.

ו. היכרות מחודשת על עצמך, סליחה ואהבה עצמית:

גולת הכותרת של המסע לאור – פסגת ההר האישית מהווה הכרה בלתי אמצעית של האני הפנימי שלנו, החופשי, הבטוח בעצמו כמו היה זה יומו הראשון, המשוחרר והבריא נפשית ופיזית. שם בתוך ההוויה – אין מחלות, אין אמונות מגבילות – השמיים הם הגבול והכל עטוף באנרגיה קוסמית רגועה המקבלת את פני הדברים ללא שפיטה, בקרה, התנשאות או רצון לשינוי – "זה אני, כך נולדתי וכך אני צריך לאהוב את עצמי".

לסיום: מאחלת לך, שבכל מסע שתבחר/י, עם כל מורה דרך שתיקח/י – תחווה/י את ההרגשה הזו, האישית, העוצמתית שהיא רק שלך.

אני כאן כמטפלת, כמלווה, כמי שעברה תהליך דומה, אבל כ"כ שונה. כל אחד והמסע הפרטי שלו, שיהיה המון בהצלחה. אתה מוזמן לצור איתי קשר,